Nový e-shop s možnosťou platby kartou.

sme si vedomí, že nakupovanie cez internet je stále obľúbenejšie a každý deň ho využívajú miliony ľudí, prináša množstvo výhod, je pohodlné a hlavne, je Vám neustále k dispozícii. Aby sme držali krok s dnešným trendom, pripravili sme si pre Vás novú verziu nášho internetového obchodu.

A na čo sa môžete tešiť? Okrem niekoľkých nových možností, ktoré Vám napríklad uľahčia vyhľadávanie produktov alebo umožnia uložiť Vami vybraný produkt do „Schránky“, v ktorej zostane i po odhlásení, Vás určite poteší zavedenie ON-LINE PLATBY KARTOU, pri ktorej prijímame všetky platobné karty MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron a Diners Club International, ktoré umožňujú platby na internete! Môžete za svoje objednávky ihneď zaplatiť a nemusíte riešiť, či budete mať pri doručovaní zásielky dostatočnú hotovosť.

platbakartou

Čo Vás určite zaujíma:

Na akej adrese ho nájdete: adresa sa nemení, teda na obvyklej: shop.fmgroupsk.com

Či sa mení spôsob prihlasovania: NIE! Prihlasujete sa stále pomocou registračného čísla a hesla.

Neprehliadnite prosím tiež dôležitú zmenu nákladov na doručenie, ktoré sa menia ako v prípade objednávky na dobierku, tak v prípade platby kartou. Po novom Vás náklady na doručenie u objednávky:

od 0 – 149,99 bodov vyjdú na 6 €
od 150 do 199,99 bodov na 4,5 €
a nad 200 bodov vrátane je pre Vás doprava Vašej objednávky ZADARMO.

Všetky Vaše objednávky, ktoré si od nás nechávate zasielať domov, Vám doručí kuriérna spoločnosť GLS.

Dúfame, že si nakupovanie prostredníctvom nového internetového obchodu ešte viac užijete a FM GROUP tak do Vašich domovov bude každý deň prinášať radosť!

Váš tím FM GROUP KLUB

Staňte sa členom FM GROUP a získajte trvalú 30% zľavu na všetky FM výrobky  –  Registrácia do FM GROUP TU

Neponúkame žiadne poplatky a žiadne povinné nákupy.