Súťaž

Zapojte sa do našej instagramovej súťaže o dámsky intense parfum 30 ml, inšpirovaný vôňou Donna Karan – DKNY Be Delicious. Pravidlá sú jednoduché. Stačí, ak sa stanete followerom nášho profilu @fmgroupshop.sk na Instagrame a v komentári pod touto súťažnou fotografiou označíte osobu, ktorá by chcela vyhrať parfum. Súťaž bude prebiehať do 25.3.2018

Spojte príjemné s užitočným a sledujte náš profil. Nájdete tu výber FM výrobkov. O novinkách, akciách a zaujímavých súťažiach sa dozviete medzi prvými!

 

Kolekcia: INTENSE

Objem: 30 ml

Vône: 30 %

Typ: Jemná Kvetinová so zelenou notou

Charakter: výstredný, ale subtílny

Vonné noty: zelené jablko, uhorka, magnólia

Noty srdca: konvalinka, ruža, fialka Noty základu: santalové drevo, ambra

Objednať si môžete TU

 

Podmienky súťaže:

  • Organizátor súťaže je portál Fmgroupklub.sk
  • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné byť followerom Instagram profilu @fmgroupshop.sk a označiť @osobu v komentári pod súťažným príspevkom
  • Súťaž končí 25.3.2018. Zúčastniť súťaže sa môže každý, kto v komentári označí jednú alebo viacero osôb.
  • Výherca bude vyžrebovaný do jedného dňa odo dňa ukončenia sútaže, jeho meno oznámime na stránke FB fmgroupshop.sk a Instagrame.
  • Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 15 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
  • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
  • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
  • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
  • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.

 

Víťazom súťaže o dámsky parfum INTENSE sa stáva slečna @daria0802 ! Srdečne blahoželáme.