Ingrid Barutová

S prostriedkami mám vynikajúcu skúsenosť, v domácnosti používam už len produkty tejto značky. Najlepšie skúsenosti mám s gelom na odstránenie vodného kameňa a hrdze, naozaj, odporúčam! Krásne vyčistí vane, umyvadlá, batérie, dodá neuveriteľný lesk, s ktorým som žiadnym iným prostriedkom nevedela dosiahnúť. Ďalši veľmi overený a obľúbený môj prostriedok je odmastňovač na kuchynské vybavenie. Používam ho v kuchyni, krásne a bez problémov mi vyčistí nerezový sporák, ale aj kuchynskú dosku a ostatné nečistoty v kuchyni. Zároveň má veľmi peknú vôňu. Tiež overeným prostriedkom sú granulky na čistenie sifónov, odporúčam.

Peter Huľo

Dostal som vzorkovník, tie vone sú užasné, som sa toho nevedel dovônať Už sa teším ako sa do toho pustím…

Verešová

Je to fakt niečo úžastné, odkedy som obrdžala štartér neviem sa ja a rovnako aj moje dcérky navoňať tých báječných vôni, už si stihli vyvoňať svoje ,,vyvolené vône”. No ja si ešte tú svoju stále hľadám.

Sládečková

Raz som si objednala vonavku aj pre seba aj pre svoju dcéru od jednej osoby,keď sme už videli že sa nám mína tak som ju ohlásila aby prišla aj so vzorkami,ale žial bohu čakame na ňu už mesiac.Preto som sa tak rozhodla že sa zaregistrujem, aby som nikoho nemusela o nič prosiť.

Hecková Ľudmila, Stropkov

Mojim dodatočným vianočným darčekom, bol od manžela štartovací vzorkovník od firmy FM Group, plný nádherných vôní. Urobil mi tým nesmiernu radosť.V priebehu 3 týždňov sa mi podarilo predať 13O výrobkov,stretnúť sa s príjemnými ľuďmi, ktorí o tieto výrobky, o ktorých doposiaľ ešte nepočuli, prejavili na moje prekvapenie veľký záujem. Chcela by som sa poďakovať p.Ing.Andraškovi a p. Mateovičovi, ktorí mi ochotne poskytli veľa informácií, poradili a povzbudili.Je to pre mňa veľmi príjemný štart v Novom roku. Keď chce človek niečo dosiahnuť, musí sa o to predovšetkým pokúsiť.

Toth Miroslav, Bardejov

Parfumy a iné produkty od FM GROUP sa mi páčia hlavne kôli tomu, že v jednej vôni sa vyrába viac produktov a sú za rozumnú cenu.Tým pádom sa vôňa pekne vrství a nebije sa s inými vôňami.Zatiaľ som s kvalitou a cenou maximálne spokojný.Snáď by som odporúčal rozšíriť sortiment výrobkov aj na iné vône. A poprípade keby sa začal vyrábať aj šampón.

Skačanová Naďa, Bratislava

Veľakrát som pozerala na internete ako si privirobiť niejaké peniaze. Keď som objavila túto stránku povedala som si, že to skúsim a vyplatilo sa. Presvedčila som sa na vlastnej koži, že výrobky a najmä parfumy sú skvelé. Majú krásnu vôňu takmer identickú s originálmi. A nie som spokojná iba ja, ale tiež moja rodina.Tu sa dá skutočne povedať, že som spojila príjemne s užitočným.

Karaffová Iveta, Zborov

Hneď po zaregistrovaní sa v klube FM som sa s novými vôňami pochválila svojim kamarátkam. Boli milo prekvapené, že obľúbené vône, ktoré im nosili manželia z Čiech si už môžu objednávať u mňa a doručenie trvá iba jeden deň.

Tomáš Mateovič, Bratislava

Venoval som sa predaju rôznych produktov, ale nestretol som sa so žiadnym MLM systémom, v ktorom by bola marža distribútora 43% v kombinácii s tak žiadanými a obľúbenými produktmi ako v FM. Zákazníci majú opakovaný záujem o produkty FM. Ešte pred pár mesiacmi som neveril tomu, že sa s FM dá dosiahnuť nadštandarndý príjem. Tak prečo sa tomu nevenovať?

Martina Lazarová, Bratislava

Počas prvého telefonátu s p.Andraškom som mala obavy a pochybnosti o kvalite parfumov. Po doručení vzorkovníka vôni kuriérom som vyskúšala vône, ktoré som do vtedy nakupovala za tisíce v parfumériách. Neverila som vlastnému nosu J Voňali na nerozoznanie.

Zuzana Malíková, Poprad

Všetko, čo voňalo a bolo vo flakóne som nazývala parfum. Nedávno som zistila, že toaletná voda (eau de toilette) z parfumérie, ktorú som roky používala má iba okolo 8% esencií. FM má v ponuke vôňu, ktorá vonia na nerozoznanie, obsahuje 20% esencií a za cenu originálu si v FM môžem kúpiť aj 8 kusov tejto vône.
Michaela Barčinová, Bratislava: Zákazníci môjho kaderníckého salónu si už zvykli, že parfumované produkty od FM si môžu objednať u mňa.

Hukelová Barbara, Bratislava

Mojim zákazníčkam som odporúčala pred alebo po procedúre vyskúšať dve vône FM na zápästie, samozrejme, že po zistení ich vonného vkusu. Dnes sú už zvyknuté objednávať si u mňa osobne alebo aj telefonicky.

Ing. Miloslav Andraško, Bratislava

Moja prvá skúsenosť: Do zamestnania som priniesol vzorkovník vôní FM. Kolegyne, ktoré si stále s radosťou pozreli najnovší katalóg kozmetických značiek sa zhŕkli okolo vzorkovníka. V priebehu dňa prichádzali aj kolegyne z iných oddelení. V ten deň som mal objednávku na 32 kusov.

Tomáš Ozabál, Borský Sv.Jur

Už si nekupujem toaletné vody za tisíce, ale kvalitu za nízku cenu. Produkty FM sú mimoriadne kvalitné a nie sú vôbec predražené.

Almassyová Oľga, Most pri Bratislave

Navštívila som moje bývalé kolegyne v banke. Pochválila som sa im s mojím vzorkovníkom FM. Objednali si u mňa rôzne voňavé produkty pre seba a aj darčeky pre svojich blízkych pod stromček.

Juraj Macejka, Borský Sv. Jur

FM klub sa mi páči preto, lebo je to dobrá možnosť privyrobiť si ako študent. Keď sa tomu aspoň trochu venujete a získate ľudí do svojej siete, tak po krátkom čase vám nemalá provízia z ich obratu prichádza na váš účet.

Ľubica Lalinská

S výrobkami FM group som sa prvý krát stretla v októbri 2004. Odvtedy ich sama používam. Hoci som bola osobne o ich vysokej kvalite presvedčená, myslela som, že za takú nízku cenu nemôžem presvedčiť aj ostatných. Ani som nemusela. Moji príbuzní, známi, priatelia a kolegovia sa začali na ne sam pýtať. Od vtedy som vedela, že s výrobkami FM budem maž úspech. Tak som začala svoju činnosť v FM group a v Decembri 2004, teda už za 2 mesiace som dosiahla pozíciu Perlovej orchidey a začala som si splniť svoje sny. Dnes ma už nikto nepresvedčí, že úspech sa dosiahnúť nedá. Ja som ho dosiahla preto, že som chcela a stanovila som si cieľ. Držím sa slov Henryho Davida Thoreaua: ak človek istotou postupuje vpred za svojím snom a odváži sa žiť život, ktorý si vysníval, stretne sa s takým úspechom, aký by inak nedosiahol.

Monika Dávidová

Keď som si vypočula marketingový plán, bola som nesmierne nadšená, lebo prvý krát v mojom živote mi ukázali taký obchodný systém, ktorý bol logicky postavený a krištáľovo čistý. Konečne mi ukázali obchod, pomocou ktorého si môžem dosiahnuť všetko, čo len chcem. Dokonca tak, že pri tom budem pomáhať iným! Vedela som, že to je to, čo chcem vo svojom zvyšnom živote robiť. Príncip a zmyslel našej práce je založený na pomáhaní ľuďom, aby boli spokojní a šťastní, na základe čoho budeme šťastní a úspešní my. Dá sa povedať, že môžete mať vo svojom živote všetko, čo len budete chcieť, ak pomôžete dostatočnému množstvu iných ľudí, aby mali to, čo chcú.

Pavel Sedláček

Najmä vďaka vysokej kvalite a dostupným cenám našich produktov, ktorú nám vie zabezpečiť jednine FM GROUP, máme vytvorenú bezkonkurenčnú príležitosť pre náš úspešný obchod. To sú rozhodujúce dôvody, ktoré nás hneď na začiatku pri vstupe medzi členov FM GROUP zaujali, presvedčili a dnes po vyše 2 a pol ročnej spolupráci s FM sa len znovu a znovu potvrdzujú. Navyše sa náš obchod vyznačuje mimoriadnou jednoduchosťou, ľahkosťou a nenáročnosťou. K úspechu sme sa dopracovali spolu s ďalšími iba preto, že sme začali nielen spolupracovať, ale hlavne naďalej stále pokračujeme.

RECENZIE VO SVETE

CHRISTINE NWABUISI

Moja spolupráca sa začala v Marci 2007. To práve vtedy do môjho obchodu prišiel jeden z predstaviteľov FM group a odprezentoval mi ponuku. Som osobou, ktorá ochotne prijíma nové výzvy, rada dosahuje úspechy – nemusel ma dlho prehovárať. Úžasné vône, prekrásne balenia, a tiež veľmi dostupná cena – predaj takýchto výrobkov je naozaj jednoduchý. V krátkom období sa mi podarilo vytvoriť početný tím. Mojím cieľom a víziou je však predovšetkým pritiahnutie väčšieho množstva Nigérijcov do FM group. Stačí iskrička, aby sa rozpálil oheň, tou iskričkou je FM group. S božou pomocou budeme ja a moja skupina naďalej predávať výrobky značky FM.

ANDRZEJ WYSZYNSKI

Poznať výrobky, ktoré ponúkame, byť otvorený k ľuďom, a predovšetkým vedieť s nimi hovoriť- práve takýto postoj sa ukázal pre mňa kľúčom k dosiahnutiu úspechu v FM GROUP. Keď som začínal svoju spoluprácu, málokto počul o značke FM- súčasne, vďaka aktivitám viacerých osôb, sú výrobky tejto firmy uznávané aj v najohľadlejších kútoch sveta. Úspech FM GROUP je tiež mojím úspechom.

GIUSEPPE BRACCIODIETA

Táto fotografia bola urobená, keď mi Ela, Artur a Sebastian (môj sponzor) ponúkli spoluprácu s FM GROUP- v mieste, kde som vždy fajčil svoju cigaretu pred prípravou pizze pre mojich zákazníkov, v mieste, kde si už nikdy nesadnem. Chcel by som sa poďakovať všetkým distribútorom, ako z prvej línie, tak aj tým dnes zapísaným, lebo len vďaka nim som dosiahol titul Diamantovej orchidey za obdobie 9 mesiacov a niekoľko dní. Počul som, že vo svojej práci používam mágiu. Skúsim teda odkryť svoje tajomstvo…Pamatáte si Aladina, ktorý vlastnil svoju magickú lampu a mal k dispozícií 3 želania? Ja tiež vlastním svoju lampu- Štartér. Rozdiel je taký, že Aladin mohol zrealizovať 3 želania, a ja- ako my všetci- máme neobmedzené možnosti. Chceš zrealizovať svoje sny a túžby? Kúp si štartér od našich distribútorov, maj ho vždy pri sebe a používaj ho. Realizácia snov je len otázkou času.

ALŽBETA A ARTUR HAMERLINSKI

FM je mladá firma,má vhodnú ponuku,tak produktovú,ako aj marketingovú.Stačilo podeliť sa o ňu s Vami, čiže úžasnými ľudmi. Často počujeme: Mali ste šťastie… Potvrdzujeme: Áno,spolupráca s FM group, to je veľké šťastie, stači iba chcieť byť šťastným. A toto šťastie prajeme všetkým v spolupráci s FM group na celom svete.

HALINA A HENRYK WITKOWSKI

FM GROUP nie je našou prvou firmou, s ktorou spolupracujeme. V predchádzajúcich firmách sme dosahovali veľké úspechy, avšak s FM-om sme dosiahli životný úspech. Prečo? FM ponúka výrobky vysokej kvality za prijateľnú cenu. Získavanie vysokých príjmov je naozaj možné pre každého, bez ohľadu na vzdelanie, vek alebo čas pristúpenia k FM-u. Spolupracujeme so skupinou ľudí pozitívne nastavených na svet, ktorí v rozhodujúcej vačšine chcú dosiahnuť nadpriemerné výsledky. Každého novo pristupujúceho neškolíme, ale mu rozprávame, ako pracujeme sami. Ak nie si členom FM GROUP, snaž sa nadviazať kontakt. FM GROUP naozaj relalizuje sny.

STANISLAWA PIECIULKO

Keď som začínala svoju spoluprácu s FM GROUP, mala som ambiciózne plány. Súčasne môžem smelo povedať, že sa mi ich podarilo úplne realizovať a pričiniť sa tak aj k rozvoju firmy. Môj recept na úspech v FM GROUP? Milovať to, čo sa robí, a predovšetkým milovať a vážiť si ľudí, ktorých ste presvedčili k tejto práci, slúžiť im radou a oceniť ich námahu. S radosťou a uspokojením konštatujem, že moja spolupráca s FM GROUP sa vyvíja úspešne a s výhodami pre obe strany. V súvislosti s tým srdečne nahováram nerozhodných na prijatie vo všetkých aspektoch správneho rozhodnutia na spolupráci so mnou a FM GROUP.

ZBYNEK A DAGMAR BERNARDOVI

To čo sa nám zapáčilo a fascinovalo nás v FM-e, jepredovšetkým cena a dobrá kvalita ponúkaných výrobkov. Na začiatku sa nám zdalo, že tento druh činnosti nie je pre nás vhodný. Všetko sa zmenilo, keď naša dcéra Alex dostala v prvom dni v ôsmej triedy až 17 objednávok na výrobky FM. Vtedy sme sa rozhodli, že sa budeme viac angažovať. Po prvých sviatkoch strávených spolu s FM group sme konštatovali, že spolupráca s FM je biznis storočia. Fm group úplne zmenila náš život. Sme pred dokončením stavby nového domu, máme pekné auto a cestujeme okolo sveta. Nedovoľte, aby Vám takáto šanca unikla! Ak ju nevyužijete, urobia to iní. Stači s plným elánom začať biznis s FM a peniaze a úspech pôjdu za Vami!