Prečo sú lacné FM parfumy?

Originálne voňavky v parfumériách sa spravidla predávajú za vyššie ceny. Stoja zvyčajne od 33 € do 100 €, pričom niektoré aj viac, samozrejme v závislosti od značky, množstva a koncentrácie esencií. V cene originálnych voňaviek je často zahrnutý vysoký honorár známej osobnosti, ktorá prepožičala voňavke svoje meno, taktiež vývoj a výroba drahého flakónu navrhnutého dizajnérom, drahá reklama v médiách (TV, tlačové médiá, internet..), marža veľko a maloobchodu.

Ak si kúpite parfum od distribútora spoločnosti FM GROUP, neplatíte za drahú značku, ani za drahý flakón, ktorý sa v konečnom dôsledku vyhodí a ani Vás nesprevádza po celý čas napr. v práci alebo na stretnutí. Charakteristická je najmä vôňa, ktorá je dôležitou súčasťou a vyjadrením Vašej osobnosti. FM GROUP neplatí za drahú reklamu v médiách a distribúcia je priama, čo znamená, že tovar je distribuovaný od dodávateľa priamo na adresu zákazníka.

Reklamu spoločnosti FM GROUP robia zaregistrovaní členovia svojím prejavom, prezentáciou, upraveným zovňajškom a vôňou. Flakóny a obaly pre rôzne vône sú rovnaké. Takto je dosiahnuté maximálne možné zníženie cien oproti cenám produktov iných značiek.

Zákazník zakúpením produktov FM GROUP platí iba za mimoriadne vysokú kvalitu vône a preto za málo peňazí získava maximálnu úžitkovú hodnotu. Produkty FM GROUP majú jeden z najvyšších pomerov medzi hodnotou a cenou zo všetkých porovnateľných výrobkov na trhu. Skúste nájsť kvalitný parfum za 17,50 € v parfumérii alebo u iného výrobcu alebo dokonca za 10,50 € čo je cena parfumov FM, v prípade ak boli doteraz v akcii niektoré vybrané vône.