Prečo sú originálne parfumy také drahé?

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, prečo sú voňavky originálnych značiek ako napr. Hugo Boss, Dolce Gabana, Calvin Klein, Giorgio Armani, Paris Hilton, Kenzo aGucci v cenách 40 € až 120 € také drahé?

Koľko z ceny voňavky, ktorá stojí napr. 80 €, tvoria náklady na reklamu v televízii, časopisoch, či na billboardoch? Aký honorár zaplatil výrobca voňavky známej osobnosti za poskytnutie mena alebo návrhárovi exkluzívneho flakónu a či spoločný zisk importéra, veľkoskladu a maloobchodnej predajne je 40 % alebo 50 % z ceny pre konečného kupujúceho? Koľko asi tak môže byť výrobná cena voňavky? Viac informácií nájdete v blogu.

Prečo sú také lacné?

Identicky voňajúcu a rovnako dlho trvajúcu vôňu môžete dnes mať už za zlomok ceny drahého originálu. Kúpou parfumov a parfumovaných produktov FM získate výnimočnú kvalitu vône bez zbytočných nákladov na drahú značku, honorár známej osobnosti, nákladnú reklamu v médiách a komplikovanú distribúciu. Vďaka vysokej koncentrácii kvalitných vonných esencií (dámske parfumy 20%, pánske parfumy 16%) dokážu voňať neuveriteľne dlho.

PARFUMOVANÁ VODA – EAU DE PARFUM
Kamenný obchod: 8 – 15% vonných esencií za cenu 40 € až 120 €

NAŠE PÁNSKE VÔNE FM obsahujú až 16% vonných esencií s cenou len 17,50 €
*Kamenný obchod: 15 – 30% vonných esencií za cenu 100 € až 160 €

NAŠE DÁMSKE VÔNE FM obsahujú až 20% vonných esencií len za 17,50 €*

* uvedené ceny sú pre nezaregistrovaných zákazníkov, registráciou získavate možnosť nakupovať za oveľa nižšie ceny
Toaletné vody, ktoré sú najčastejšie v ponuke parfumérií alebo v katalógoch kozmetických firiem obsahujú podľa medzinárodnej normy len maximálne 8% esencií! Určite doma nájdete flakón s nápisom Eau de Toilette (toaletná voda). Nápis informuje, že patrí do kategórie voňaviek obsahujúcich len 4 až 8 % vonných esencií.

Koľko ste za ňu zaplatili? Voňavky od FM patria do kategórie Parfum s obsahom viac ako 15 % esencií. Ich vonná koncentrácia je niekoľkonásobne vyššia ako u bežných toaletných vôd. Dôležitou informáciou je, že FM predáva svoje produkty z esencií najväčšieho výrobcu esencií na svete – spoločnosť www.drom.com, ktorá je dodávateľom esencií do väčšiny originálov, zabezpečuje esencie pre naše produkty. Táto je zároveň výrobcom a producentom značkových vonných esencií so 100-ročnou históriou a tvorí 80 % svetového trhu. Má svoje zastúpenie napr. v Nemecku, Francúzsku, Anglicku, USA, Japonsku, Austrálii, Číne, Brazílii…

Tieto produkty sú vysoko konkurenčné pomerom medzi vysokou kvalitou a nízkou cenou, vďaka čomu táto spoločnosť zaznamenáva vysoký nárast dopytu až 510% ročne. Dôkazom konkurencie a úspešnosti produktov sú aj prudko rastúce obraty už v novootvorených pobočkách vo viac ako 60 štátoch.

FM GROUP je distribútorom produktov značky FM, v ktorých sú použité originálne esencie spoločnosti DROM, identické s vôňami svetových značiek ako je napr. HUGO BOSS, DOLCE GABBANA, CACHAREL, GUCCI, ESCADA, CALVIN KLEIN, CHANEL a ďalšie. Ako jediná firma na svete má právo tieto originálne esencie, ktorých vôňa sa nedá patentovať, plniť do svojich flakónov. U nás neplatíte zbytočne tisícky za značku ani za flakón, ktorého náklady na výrobu sa pohybujú v cenách cca 30-40 €.

Originálne vonné esencie od známych značiek ako napr. Dolce Gabbana, Hugo Boss, Christian Dior, DKNY sú v DROMe uvedené pod číslami ako napr. 52, 33, 98 a tieto názvy vznikli následne u výrobcov, ktorí využívajú svoje renomované názvy alebo mená celebrít.

My vám ponúkame široký výber vôní za neuveriteľnú cenu 17,50 € za kus. Ak sa stanete registrovaným partnerom spoločnosti FM GROUP, máte možnosť nakupovať tieto vône len za 13,20 € s DPH.

Registráciou v klube FM a následným predajom produktov svojim blízkym a známym a tiež registráciou ďalších členov z vášho okolia môžete získať jedinečnú príležitosť, ako si zabezpečiť trvalý a ničím limitovaný finančný príjem vo vlastnom podnikaní s minimálnou takmer symbolickou investíciou.

Otázka na záver: Čo myslíte, je správne použiť sprchový gél, feromóny, telové mlieko, vodu po holení, dezodorant a voňavku rôznych vôní? Kde je istota, že tieto vône sa vzájomne netrieštia a výsledkom je vôňa a nie opak? Z mnohých výhod, ktoré ponúka parfumovaná kozmetika FM je aj to, že si môžete zakúpiť za zlomok ceny originálu sadu parfumovaných produktov rovnakej vône. Tým dosiahnete odborníkmi odporúčané vrstvenie vône. Zabezpečí Vám maximálnu istotu, že aj po niekoľkých možno náročných hodinách budete voňať stále skvelo.

Potešte seba alebo svojich blízkych krásnou vôňou alebo parfumovanými produktami každodennej spotreby a kontaktujte svojho distribútora, ktorý je možno len kúsok od Vás (viac v časti KONTAKT). Poradí s výberom z 150 vôní a mnohých produktov, ktoré si môžete hneď otestovať, veď za to nič nedáte a za krátky čas sa už aj Vy môžete tešiť z ich výnimočnej kvality

NEKUPUJTE DRAHÚ ZNAČKU, ALE KVALITU!

A teraz v skratke – čím vyhrávame?

1. kvalitou – vonné esencie od firmy DROM Fragrances, až 20 % vonných esencií
2. ponukou – široká škála produktov pre celú rodinu i pre domácnosť
3. cenou – vysoká kvalita produktov za ceny dostupné pre všetkých, pri vyšších objednávkach získavate rôzne darčeky a následne zľavy závislé od predchádzajúcich obratov.
4. zázemím – sme súčasťou medzinárodnej spoločnosti FM GROUP World
5. spôsobom nákupu – prostredníctvom e-shopu na shop-global.fmworld.com

6. rýchlosťou dodávky do 48 hod Vám bude objednaný tovar doručený kuriérom priamo na Vašu adresu a pri objednávke od 70 eur neplatíte poštovné
7. systémom odmeňovania – spravodlivý systém odmeňovania pre všetkých distribútorov
8. motivačným programami – produktové akcie a bonusy, súťaže, medzinárodné školenia a stretnutia.